Serwis hertz

Zgłoszenie 
serwisowe

Czy produkt na gwarancji

3 + 7 =

 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż: administratorem danych osobowych jest Hertz Fitness Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa,z siedzibą w Bielsku-Białej (43-300) przy ulicy Grażyńskiego 40.

Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celach związanych ze złożeniem zamówienia usługi serwisowej lub złożenia reklamacji. Podczas wykonywania naprawy serwis może kontaktować się z Panią / Panem poprzez wysyłania powiadomień na adres e-mail lub kontaktować się na podany telefon Klienta. Podstawą prawną jest art. 6 ust 1 pkt b (RODO).

Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji powyższych celów,a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości wykonania usługi.

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane w zależności od celu ich podania i będą one przechowywane do czasu realizacji usługi serwisowej albo do czasu rozpatrzenia reklamacji i upływu terminów reklamacyjnych, oraz do czasu wypełnienia obowiązków wynikających z przepisów podatkowych i rachunkowych,

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do PUODO, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Pani/Pana dane mogą zostać przekazane firmie serwisowej oraz firmie realizują przesyłki.

Może się Pan/Pani skontaktować się z serwisem Hertz Fitness w sprawie ochrony danych (adres: serwis@hertz-fitness.pl)

 

Jeśli potrzebujesz pomocy technicznej lub masz problemy ze swoim sprzętem zgłoś się do Naszego serwisu.

Nasz zespół doświadczonych serwisantów, świadczy szeroki zakres usług i zawsze stara się rozwiązać Państwa problemy.

Serwis wyposażony jest w nowoczesny sprzęt oraz posiada duże zapleczem części zamiennych.

 

 

Zakres świadczonych usług:

  • naprawa gwarancyjna i pogwarancyjna ( w tym elementów eksploatacyjnych )
  • okresowe przeglądy oraz prace konserwacyjne.
  • sprzedaż części zamiennych
  • serwis pogwarancyjny innych marek
    ( po wcześniejszej konsultacji z serwisantem )